O MENI
Od koliko ljudi ste do sada čuli kako je “Facebook“ gubljenje dragocenog nam vremena?!
Mnogi će se složiti sa tom konstatacijom,.... međutim, ja ne delim takvo mišljenje, zavisi od toga kako pristupate istome. Doista, postoje ljudi, pogotovo mlađa populacija koja gubi vreme na „Facebook-u“, dok ga manja grupa ljudi korisno upotrebljava radi saznavanja, sticanja i usavršavanja znanja kao i iskustva iz oblasti koja ih zanima.
Ja sam jedan od ovih iz druge grupe ljudi, koji ga je, pametno iskoristila.
Sticajem okolnosti sam 2011. Godine došao u kontakt sa fotografijom i kamerom „FUJI D-3200“ , kao alatom, spoznao kreativne čari i mogućnosti fotografije, a pošto nisam posedovaznao potrbno predznanje o toj oblasti, pristupio sam grupi „Charly photographer“ uz koju sam postepeno savladavao i upoznavao teoriju i ponajviše praktični deo stvaranja fotografije, kao i rukovanjem fotoaparatom.
Vremenom sam proširio svoje vidike, samim tim mi se i povećala potreba za kvalitetnijom fotografijom, tako da sam kupio kameru NIKON D-3100 i propratnu opremu kao što su objektivi:
AF-S DX NIKKOR 18-55mm f/3.5-5.6G VR,
AF-S DX VR Zoom-Nikkor 55-200mm f/4-5.6G IF-ED,
Tamron SP AF 90mm f/2.8 Di Macro Lens Review,
kao i blic
Nissin Di 622 MARK II.
Naravno fotografija je složena i kompleksna oblast koja zahteva mnogo vremena na edukaciju, naravno kao sve ostalo, i dosta truda na praktičnom delu.
Složićete se sa mojim mišljenjem da zato postojimo, da bi sticali i savladavali ciljeve koji sami sebi postavljamo.
Objavio sam par svojih fotografija sa namerom da bi ljubitelji iste, mogli da uživaju u njima.
Zahvaljujem vam na posvećenom vremenu koje će te odvojiti i utrošiti na pregledavanju istih.
Lep pozdrav kao i provod vam želim!